يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   23:33:56
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/11/15 دوشنبهدر جشن یاوران انقلاب مطرح شد؛
اشرافی گری خطری است که نظام را تهدید می کند
معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: انقلاب ما یک انقلاب مردمی است اشراف گری خطری است که نظام ما را تهدید می کند مسولان نباید به این سمت بروند.
نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار نیز در این جشن  ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: سوال اساسی در این است که تفاوت انقلاب ما با بقیه انقلاب ها در چیست؟ در بسیاری از دنیا حکومت ها به شیوه های مختلف  عوض شدند و‌حکومتی  دیگر جایگزین آنها شد اما انقلاب اسلامی ما چه تفاوتی با بقیه انقلاب ها دارد؟
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ادامه داد: اولین تفاوت این است که  ابتدا  انقلاب درونی در مردم ایران و یک گرایش به اسلام رخ داد  بعد از آن انقلاب اسلامی ایران شکل  گرفت این یک تفاوت و دومین تفاوت بحث مردمی بودن انقلاب ما است   امروز مسولان ما همچون اول انقلاب تا کنون  در کنار مردم هستند و می نشینند .
نظری تصریح کرد:  ‌انقلاب ما یک انقلاب مردمی است اشراف گری خطری است که نظام ما را تهدید  می کند مسولان نباید به این سمت بروند.
وی افزود: آزادی خواهی و کرامت مردمی ثمره این انقلاب است نباید به سمتی برویم که  به قانون  اساسی خدشه ای وارد شود شعار  چهل سالگی ما افتخار به گذشته است ما به گذشته افتخار می کنیم و باید به آینده نیز امید داشته باشیم امید به آینده موتور محرکه است اگر امید نباشد حرکتی نخواهیم داشت اگر مردم را مایوس کنیم این موتور محرکه از کار می افتد.
 مدیرکل آموزش  پرورش استان در همایش یاوران انقلاب که  با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار و دو  مهمان خارجی در یاسوج برگزار شد خطاب به نسل چهارم انقلاب گفت:  در چهار دهه پیش انقلابی رخ داد که به تعبیر امام (ره) یک  معجزه الهی بود این انقلاب در چهار دهه گردنه ها و  ایستگاه های مختلف را پشت سر گذاشته تا به ایستگاه چهارم رسیده است.
زارع پور عنوان کرد: در طول چهار دهه گذشته  دستاوردهای زیادی را در  انقلاب اسلامی داشتیم به ویژه در حوزه آموزش و پرورش دست آوردهای زیادی داشتیم که بیان آن به جلسات بسیار طولانی تری نیاز دارد.
حجت الاسلام علی اکبر براتی فعال بین الملل نیز در این همایش  ضمن تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران گفت: روز بیست و ششم دی ماه شاه کشور را ترک کرد از او پرسیدند الان چه حالی داری؟ گفت نگران نیستم چون بر می گردم؛ امروز به کوری چشم همه دشمنان، انقلاب امام خمینی(ره)  جهانی شده است و  مرزهای دنیا را در نوردیده است.
وی با اشاره به دو مهمانی که اهل کشورهای هندوستان و  آلمان هستند گفت: افراد زیادی  در کشورهای دیگر حامی انقلاب اسلامی هستند انقلاب اسلامی امروز طرفدارانی چون شما در دنیا دارد.
یکی از این افراد که  در زمان مسلمان شدن اسمش را عبدالله گذاشته است اهل آلمان است و در این جشن چگونگی مسلمان شدنش را اینگونه بیان کرد: دوستی داشتم که سنی بود و کتابی  به من داد که آن را بخوانم آن کتاب زندگی نامه امام علی (ع) بود وقتی با فداکاری های امام علی (ع) و پیامبر اکرم(ص) رو به رو شدم تصمیم گرفتم که سنی شوم.
استفان شفر بیان کرد: سه سال سنی بودم اما بعد از آشنایی بیشتر با زندگی نامه حضرت علی (ع) مذهب شیعه را انتخاب کردم.
یکی دیگر از مهمانان این جشن کاظمی اهل کشور هندوستان بود که وی نیز گفت: برای شناخت دین اسلام به این کشور آمده ام که ان را بشناسم و در کشورم آن را معرفی کنم.
کاظمی مهمان هندی آموزش و پرورش ادامه داد:  انقلاب اسلامی در کشور هند تاثیرگذار بود اکنون ۴۰میلیون شیعه در هندوستان  داریم در برخی از شهرهای هند رسماً بسیج امام علی (ع)  و  بسیج امام خمینی(ره)  داریم برخی از شهرهای هند پرچم ایران را بر سر درب مغازه های خود نصب کرده اند این کشور شما ابر قدرت شده است جشن چهل سالگی آن مبارکتان باشد.
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما