يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   22:49:55
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/11/13 شنبه معاون سیاسی و امنیتی استاندار:
کهگیلویه و بویراحمد در ردیف امن ترین استان های کشور است
 معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بسیاری از شاخص هایی که استان در گذشته ضعف داشت به نحوی ارتقا پیدا کرده که در حال حاضر در ردیف امن ترین استان های کشور قرار گرفته است.


محمد کاظم نظری در نشست خبری تشریح دستاوردهای40 ساله انقلاب اسلامی در استان افزود: در شاخص هایی مانند کنترل نزاع های جمعی و سرقت های خشن استان در جایگاه اول تا دوم کشور قرار دارد در حالی که در گذشته این شاخص ها نقطه ضعف استان محسوب می شد.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی قبل از اینکه نظامی یا سیاسی باشد یک انقلاب فرهنگی محسوب می شود و اگر گاهی مشکلاتی هم در این استان وجود دارد متاثر از فضای کلی کشور است.
نظری با بیان اینکه در حال حاضر در جنگی تمام عیار با نظام سلطه قرار داریم گفت:در چهل سالگی انقلاب نیاز به وحدت داریم و جشن چهل سالگی جایی برای رقابت های سیاسی ندارد که به اصل نظام لطمه می زند.
وی در ادامه این نشست با اشاره به تفاوت های شیوه برگزاری آیین تودیع و معارفه فرماندار گچساران و کهگیلویه گفت: فرمانداران نمایندگان دولت هستند و دولت هم دوست دارد برای فرمانداران خود بهترین آیین تودیع و معارفه را برگزار کند.
نظری ادامه داد: جو سیاسی برخی شهرستان ها به گونه ای است که دولت صلاح را در برگزاری برنامه به شکلی متفاوت می بیند آنچنان که در شهرستان کهگیلویه قرار بود پس از معرفی سرپرست، آیین باشکوهی برای تکریم و معارفه برگزار شود که فرماندار سابق با این تصمیم موافقت نکرد.
وی افزود: اینکه برخی قلم به دستان و حتی مسئولان شیوه برگزاری یک آیین را به مردم یک شهرستان ارتباط داده و احساسات آنها را جریحه دار کرده منصفانه نیست.
نظری تاکید کرد: همه مردم استان شریف هستند و دولت برای برگزاری آیین تودیع و معارفه با توجه به جو منطقه و شهر ها تصمیماتی می گیرد که آرامش بیشتری حاکم باشد زیرا برخی شهرستان ها از جمله کهگیلویه نگرش سیاسی مردم به نسبت شهرستان گچساران و بویراحمد بیشتر است.

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما