يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   23:32:06
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/11/11 پنجشنبه
امید به مردم، افزایش اعتماد آنها و حفظ ارزش های نظام بزرگترین معروف است
سیدمحمدکاظم نظری در نشست دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرایی استان گفت: تقویت امید به آیند، افزایش اعتماد مردم، حفظ ارزش های انقلاب و به فرموده مقام معظم رهبری حفظ نظام بزرگترین معروف است که باید شما دبیران شوراهای امر به معروف به آن توجه داشته باشید.
وی اظهار داشت: شرایط کنونی را به خوبی می بینیم که استکبار با این همه شبکه های ماهواره ای، رسانه ای و فضای مجازی با فضا سازی، ناامید کردن مردم، ناکارآمد جلوه دادن مسئولین و نظام را هدف قرار داده است.
نظری با بیان اینکه، اگر قرار است مقابل استکبار بمانیم باید هزینه داد، تصریح کرد: باید سختی ها، مشکلات و نارسایی هایی که دشمن استکباری برای ملت ما ایجاد کرده است را تحمل کرد تا عزت و استقلالی که در ۴۰ سال برای آن تلاش کردیم و رنج ها کشیدیم پایدار بماند.
وی ابراز داشت: آنهایی که مسائل را با بزرگ نمایی پمپاژ می کنند تا بذر ناامیدی ایجاد نمایند در مسیر انقلاب، نظام و خواسته های بحق و خوبی مردم حرکت نمی کنند و باید بدانیم که دروغ گفتن به مردم و ناامیدی آنها بزرگترین منکرات است. 
نظری، جلوگیری از رانت، پارتی بازی، تبعیض و فساد را وظیفه همه مسئولین بیان کرد و گفت: ما همه باید خودمان را در معرض سنجش قرار دهیم که چقدر در این مسیر کار و مقابله کرده ایم.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه ما وظیفه داریم و باید مردم را به تمام معنا ارباب خود بدانیم، گفت: مقابله با منکرات وظیفه شرعی، انقلابی، سیاسی و الهی ماست و خسران ناامیدی جبران شدنی نیست و باید به این مسئله توجه جدی شود.
نظری تاکید کرد به کمک شما دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر باید سمت سو و فضای درونی دستگاه های اجرایی را به سمت خدمت صادقانه، پاک و تقویت ارزش های معنوی برد.
 در این نشست از دبیران برتر شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرایی استان تجلیل شد.
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما