يكشنبه 1 ارديبهشت 1398   23:00:15
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/10/29 شنبه
معاون دفتر سیاسی و انتخاب استانداری معرفی شد
معاون دفتر سیاسی و انتخاب استانداری کهگیلویه و بویراحمد در نشستی به ریاست مدیرکل سیاسی و انتخابات و با حضور مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و کارشناسان این دو حوزه معرفی گردید.
در این نشست خسرو عباسی از کارشناسان استانداری به عنوان معاون مدیرکل سیاسی و انتخابات معرفی شد.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد فتاحی معاون پیشین این دفتر اظهار داشت :  آقای عباسی به عنوان معاون دفتر سیاسی و انتخابات پس از مشاوره ها و کسب نظرات افراد تصمیم ساز استان انتخاب گردید.
سیدعلی پرواز افزود:عباسی یکی از نیروهای اصیل جریان اصلاحات و نیروهای کارشناس استانداری است که در بخش های مختلف سابقه و تجربه کار دارد و با وظایف ذاتی دفتر سیاسی و انتخابات آشناست.
وی گفت :انتظار می رود انتصاب آقای عباسی به عنوان معاونت دفتر سیاسی و انتخابات موجب خدمات ارزشمند و والایی شود.
مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی، نیز در این نشست؛ عباسی را یکی از ظرفیت های استانداری دانست و اظهار داشت :استفاده از کارشناسان و نیروهای استانداری فارغ از گرایش سیاسی در مدیریت ها همواره یکی از موارد مورد تاکید؛ بوده است.
محمود مومن نسب، با بیان اینکه واحد سیاسی ملجاء و پناهگاه بقیه حوزه هاست، افزود :عباسی معاون دفتر سیاسی و انتخابات نیروی توانمندی است که می تواند علاوه بر داشتن عملکرد مناسب در حوزه های سیاسی، احزاب،انتخابات، تقسیمات و ...  در تحقق نقش این دفتر در جایگاه ملجاء سایر حوزه ها عمل می کند.
گفتنی است خسرو عباسی  معاون دفتر سیاسی و انتخابات پیش از این در سمت هایی مانند کارشناس امور حقوقی اداره مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی، کارشناس سیاسی، بخشدار کبگیان در دوره اصلاحات، مسوول دبیرخانه هیات تخلفات فعالیت نموده و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته حقوق عمومی است.
 
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما