شنبه 29 تير 1398   14:08:15
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/10/14 جمعه
فضای مجازی ظرفیت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی یک ظرفیت مناسب برای ترویج روزافزون فرهنگ ایثار و شهادت است که باید در استان نیز استفاده بهینه تری از آن شود.
سید محمدکاظم نظری  اظهار داشت: معرفی شهدا و بیان رشادت های رزمندگان کشور و کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس از دیگر اموری است که می توان با کمک فضای مجازی و شبکه های اجتماعی آنها را بیش از پیش برای مردم و نسل جوان تبیین کرد.
وی خواستار تلاش هر چه بیشتر متولیان امر در کهگیلویه و بویراحمد برای تولید محتوا در زمینه فرهنگ ایثار و شهادت و انتشار در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شد.
نظری اظهار داشت: محتواهای تولیدی در مورد فرهنگ ایثار و شهادت در کهگیلویه و بویراحمد برای انعکاس در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باید جذاب، مفید و تأثیرگذار باشند.
وی افزود: تولید موشن گرافیک، انیمیشن و بازی های رایانه ای و انتشار در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می تواند مفاهیم و ارزش های مربوط به فرهنگ ایثار و شهادت را به نحو مطلوب تری به نسل جوان و نوجوان کهگیلویه و بویراحمد انتقال دهد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اعزام نسل جوان و نوجوان این استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب کاروان های راهیان نور اقدامی مهم و ارزشمند در راستای ترویج روزافزون فرهنگ ایثار و شهادت در استان است.
نظری عنوان کرد: لازم است که اعزام کاروان های راهیان نور از کهگیلویه و بویراحمد به مناطق عملیاتی جنوب کشور در بخش های دانش آموزی، دانشجویی و مردمی هر سال مؤثرتر و باکیفیت تر از گذشته باشد.
کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یک هزار و 880 شهید، افزون بر 9 هزار جانباز و 317 آزاده تقدیم نظام و انقلاب کرد. 

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما