شنبه 29 تير 1398   14:59:09
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/10/12 چهارشنبه
دوره آموزشی یک‌روزه بخشداران و معاونین فرمانداران استان در سالن جلسات فرمانداری گچساران برگزار شد
دوره آموزشی یک‌روزه، ویژه بخشداران و معاونین فرمانداران استان در سالن جلسات فرمانداری گچساران و با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

سید محمدکاظم نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در حاشیه این دوره آموزشی نیز گفت: این اولین نشست آموزشی در سال جاری است که در راستای آموزش و توانمندسازی نیروهای سیاسی و نیروهای وزارت کشور، بخشداران و معاونین فرمانداران استان برگزارشده است.
وی افزود: برای این دوره اساتیدی از استان‌های دیگر و نیز این استان دعوت‌شده‌اند که امیدواریم این آموزش‌ها به بهتر شدن بخش‌ها و فرمانداری‌ها کمک کند.
نظری تصریح کرد: میزبان این دوره آموزشی شهرستان گچساران است که جا دارد تشکر ویژه‌ای هم در این خصوص از متولیان امر داشته باشیم، لازم است هرازگاهی اطلاعات تجدید شوند و در این دوره‌های آموزشی مسائل جدیدتر و سیاست‌های دولت نیز ارائه شود.
وی تصریح کرد: به‌هرحال در راستای ارتقای آگاهی و دانش بخشداران این دوره‌ها برگزار می‌شوند، گاهی بخشداران تغییر می‌کنند که نیاز است مجدد آموزش‌های داده شود و گاهی هم برای بخشداران قدیمی هم به‌نوعی تجدید و یادآوری خواهد بود.
وی گفت: مسائل مطرح‌شده در این دوره بحث وظایف بخشداران و معاونین فرمانداران استان است که چگونه با سایر ارکان حاکمیتی تعامل برقرار کنند و در بخش‌ها چگونه با نخبگان و ذی‌نفوذان ارتباط و تعامل برقرار کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: پیگیری طرح‌ها و پروژه‌ها و نیز دیگر مسائلی که مرتبط با وظایف بخشداران و معاونین فرمانداران است در این دوره نیز آموزش داده می‌شود.
نظری در ادامه تصریح کرد: به‌هرحال این دوره آموزشی کمک خوبی برای عزیزان است که بتوانند وظایفشان را به نحو شایسته انجام دهند.
سید علی پرواز مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دوره آموزشی در سخنانی به نحوه فعالیت‌های آموزشی، کیفیت‌بخشی دوره‌ها و نیز ضرورت و اهمیت آموزش‌های مصوب تأکید کرد.
وی در ادامه افزود: برگزاری این کارگاه‌های آموزشی برای ارتقای سطح علمی و تجربی بخشداران و معاونین فرمانداران استان به جهت بروز کردن اطلاعات و کسب آگاهی‌های لازم بسیار راهبردی و ضروری خواهد بود.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اظهار کرد: این استان از ۸ حوزه فرمانداری و ۱۹ بخشداری برخوردار است و در حیث سیاسی و انتخابات نیز داری سه حوزه انتخاباتی است.
وی تصریح کرد: ازلحاظ سیاسی و انتخاباتی سه حوزه گچساران و باشت، بویراحمد و دنا و نیز حوزه شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه بزرگ است که شهرستان‌های چرام، کهگیلویه، لنده و بهمئی را در برمی‌گیرد.
پرواز در ادامه با اشاره به اتفاقات ۹ دی گچساران نیز تصریح کرد: اشتباهی که در مراسم ۹ دی گچساران به وقوع پیوست اقدامی بسیار ناخوشایند، ناپسند و غیرقابل‌دفاع است.
وی افزود: امیدواریم متولیان امر این ماجرا را به‌طور دقیق موردبررسی قرار دهند و با شخص یا اشخاص خاطی برخوردهای قانونی را انجام دهند.
پرواز در ادامه گفت: در حقیقت این اتفاق زیبنده گچساران و نیز استان کهگیلویه و بویراحمد نبود، چراکه مردمان این دیار اصالت‌هایی دارند که مبتنی بر این اصالت‌ها نیز حرمت‌هایی را قائل هستند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: این رخداد به‌هیچ‌عنوان قابل دفاع نخواهد بود و خدا را شاکریم که نسبت به این اقدام نیز مواضع مناسبی در تقابل و محکومیت این اتفاق صورت گرفت.
وی در ادامه اظهار کرد: باید گفت که بهترین کار و اقدام در این خصوص برخورد قانونی با شخص یا اشخاص خاطی خواهد بود.
سید مرتضی سجادپور معاون فرماندار گچساران گفت: این دوره آموزشی حرکت جدیدی در جهت انتقال تجربیات و تبادل اندیشه‌ها است که بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
وی افزود: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم که همه وظیفه‌داریم که نسبت به معرفی دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب به مردم همت و تلاشی مضاعف داشته باشیم.
 

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما