شنبه 29 تير 1398   14:08:26
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/10/13 پنجشنبه
برگزاری یادواره شهدای استانداری و شهرداری ها/تولید محتوا فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استانداری گفت: یادواره شهدای استانداری و شهرداری های استان در بهمن ماه سال جاری برگزاری می شود.
سیدمحمدکاظم نظری،  تاکید کرد: این یادواره باید با برنامه های محتوایی و به بهترین شکل و به صورت متفاوت تری برگزار شود تا الگویی برای برگزاری یادواره شهدا در دیگر دستگاه های اجرایی استان باشد. 
نظری اظهار داشت: باید تلاش کرد تا فرهنگ ایثار و شهادت از طریق تشکل های مردمی یا سازمان های مردم نهاد شکل واقعی خود را پیدا کند واین موضوع به یک فرهنگ نهادینه شده در جامعه تبدیل گردد.
معاون امنیتی و فرهنگی استانداری گفت: در کنار مسائل ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید به جامعه ایثارگران و خانواده های معزز آنها هم توجه داشت و آنچه را که قانون حق آنها می داند به طور کامل رعایت و محقق گردد.
نظری تصریح کرد: ۱۲۵ ایثارگر در حوزه استانداری و مجموعه تابع آن در استان داریم و استاندار همسو با سیاست های دولت در اجرای حقوق قانونی و توجه به آنها تاکید دارد. 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری به اهمیت کاربری فضای مجازی در رابطه با فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت: در استان تولید محتوا در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی باید وارد عرصه تازه ای شود.
نظری با بیان اینکه، بسیاری از موضوعات آسیب های اجتماعی فضای مجازی است، ابراز داشت: فضای مجازی مادر اغلب آسیب های اجتماعی است.
 وی با اشاره به اینکه، یکی دیگر از کاربری های فضای مجازی تخریب است، گفت: در حالی که تاکید رهبری بر وحدت است و بالاترین وحدت بین مسئولین قوا را داریم اما برخی ها از طریق فضای مجازی به تخریب می پردازند. 
نظری تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم و باید هزینه کنیم تا با ظرفیت شناسی و با آموزش های لازم و تولید محتوا با زمان کم بتوان جلوی آسیب ها را در فضای مجازی گرفت. 
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری به فراهم کردن شرایط برای کاروان راهیان نور در استان به دستگاه های فرهنگی تاکید کرد.
عكس هاي مرتبط :

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما