شنبه 29 تير 1398   14:50:00
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1397/10/2 يكشنبهمعاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
تنگناهای مالی مانع سرمایه گذاری دولت در حوزه ورزش نشد
نظری معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنگناها و مشکلات مالی به هیچ وجه مانع سرمایه گذاری چشمگیر دولت تدبیر و امید در 2 حوزه ورزش و جوانان نشد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،نظری معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنگناها و مشکلات مالی به هیچ وجه مانع سرمایه گذاری چشمگیر دولت تدبیر و امید در 2 حوزه ورزش و جوانان نشد.
سید محمدکاظم نظری در آیین تجلیل از تکواندوکاران کهگیلویه و بویراحمدی دعوت شده به تیم ملی که در یاسوج برگزار شد، اظهار داشت: نمونه بارز سرمایه گذاری های کلان و اقدام های کم نظیر دولت در حوزه ورزش ساخت زمین های چمن مصنوعی فوتبال و سالن های ورزشی متعدد در مناطق روستایی نقاط مختلف کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد است.
وی افزود: تلاش دولت در حوزه ورزش به تنهایی کافی نیست و انتظار می رود که در کهگیلویه و بویراحمد نیز همچون دیگر مناطق کشور خیران و بخش خصوصی با جدیت وارد میدان عمل شده و از ورزشکاران رشته های مختلف شامل تکواندو حمایت مالی کنند.
نظری بیان کرد: این اقدام علاوه بر آنکه به توسعه روزافزون ورزش کهگیلویه و بویراحمد کمک می کند یکی از راه های مهم تبلیغ برای بخش خصوصی است

آرشیواخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما